Renault Symbol Dizel Kiralama

Oylanmamış 0 İnceleme
0/5
0% Kişi tavsiye ediyor

Açıklama

KİRALAMA KOŞULLARI

1. Sürücü Belgesi ve Yaş Sınırlamaları

Araç kiralayabilmek için 23 yaşını doldurmuş olmanız en az 1 yıllık sürücü belgesine sahip olmanız gerekmektedir. Minimum yaş sınırı farklı araç sınıflarına göre değişkenlik gösterebilir.

2. Kiralama Süresi

Araç kiralama süresi en az 24 saattir.24 Saati Aşan Durumlarda Saat Başı Ek Ücret Alınır.

3.Kiralama Fiyatına Dahil Olanlar

Günlük araç kiralamalarda ilan edilen ücretlere şu hizmetler dahildir: 150 km (Van tipi raçlarda 200 km) günlük kilometrede kullanım hakkı, (Günlük Kullanım Hakkının Aşılması Durumunda Km Başı 0,60 krş. Ücret Tahsil Edilir.)Hasar Sorumluluk Güvencesi, Hırsızlık Güvencesi ile %18 Katma Değer Vergisi

4. Kiralama Fiyatına Dahil Olmayanlar

Tüm araç kiralamalarında ilan edilen ücrete dahil omayan ürün ve hizmetler şunlardır: Akaryakıt, 360 Hasar Güvencesi, 360 Plus Hasar Güvencesi, İhtiyari Mali Mesuliyet Güvencesi, Tek -Yön Ücreti, Ofis müsaitlik durumuna göre Teslim Etme / Teslim Alma Ücreti, Bebek Koltuğu, Navigasyon ve benzeri ek aksesuarlar-eklentiler, Ek Sürücü ile Köprü ve Otoyol Geçiş Cihaz- Kart Kullanım Ücreti,Trafik Cezaları.

5. Trafik Cezaları

Yürürlükte olan trafik yasalarına uyulmamasından doğacak her türlü sorumluluk ve maddi trafik cezaları kullanıcıya aittir. Aracın kirada bulunduğu süre içinde oluşan ancak kiralama bitimi sonrasında elimize ulaşan trafik ve kaçak köprü, otoyol geçişi cezaları, kira anlaşmasında belirtilen kişi ve/veya firmadan tahsil edilir. Araçların hangi nedenle olursa olsun resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman, sözleşme süresi içerisinde kabul edilir. Trafik cezalarında 20TL+KDV hizmet bedeli uygulanmaktadır.

6. Önemli Notlar

Herhangi bir kaza durumunda, aracın yeri değiştirilmeden kazanın şekline uygun kaza tespit tutanağı tutulması ya da en yakın polis veya jandarma karakoluna başvurularak kaza, hırsızlık ve alkol tespit raporları alınması ve 7/24 hizmet veren 0538 256 88 84 numaralı Tam Destek Hattına bilgi verilmesi zorunludur. Aracın çalınması durumunda da en yakın polis veya jandarma karakoluna başvurularak 7/24 hizmet veren 0538 256 88 84 numaralı Tam Destek Hattına bilgi verilmesi zorunludur. Aksi halde satın alınan tüm güvenceler geçersiz sayılarak meydana gelen her türlü zarar, 3’cü şahıslara verilen maddi ve manevi kayıpları da içermek üzere kiracıdan tahsil edilir

Araç Özellikleri

Airbag Airbag
FM Radio USB AUX FM Radio USB AUX
Otomatik Camlar Otomatik Camlar
Sensör Sensör
Hidrolik Direksiyon Hidrolik Direksiyon

Şehir

Değerlendirmeler

0/5
Oylanmamış
Toplam 0 Değerlendirme
Mükemmel
0
Çok İyi
0
Orta
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
İnceleme Yok
İnceleme yazmak İçin Lütfen Giriş Yapınız

Edirne Rent A Car Doğrulandı

Üyelik TarihiDec 2020

Mesaj Gönder
. 1.000 ₺

Ekstra Ürünler & Sigortalar

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
.
1.000 ₺
0 Değerlendirme
Mesajlar {{unread_count}}
Sohbet Et: {{currentConversation.display_name}}
{{chat.display_name ? chat.display_name[0] : ''}}

{{chat.display_name}}

Sen: {{chat.last_message.content}}

{{chat.unread_count }}