Otel

Trakya City Otel ico-vefified-1

Üyelik TarihiMay 2022


  • İş Ortağı
  • 0 Değerlendirme

  • Telefon: 02842146575

Selam Trakya City Otel

Temiz, güler yüzlü hizmet ve uygun fiyat politikası ile çalışan sistemimiz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla çalışmaktadır.

Edirne’nin tarihi ve turistik merkezinde kurulu olan tesisimiz bir şehir otelinde ihtiyaç duyulabilecek bütün niteliklere sahiptir. 34 lüx oda, 6 süit oda , 6 aile odası,3 delüxe odaya sahip otelimizde ayrıca geniş ve ferah bir kahvaltı salonu ve tam donanımlı toplantı seminer salonuna sahiptir.

Tesisimizde müşterilerimizin rahatça araçlarını park edebilecekleri geniş bir ücretsiz otopark alanı bulunmakta, istenildiğinde vale hizmeti de sunulmaktadır. Giriş ve çıkışlarınızda bavul taşıma hizmetimiz bulunmaktadır. Ayrıca otelimizin genel alan ve odalarında ücretsiz olarak sunmuş olduğumuz kablosuz internet(wifi) hizmetinden de yararlanabilirsiniz.

24 saat güvenlik ve oda servisimiz bulunmakta olup otelimizin genel alanları kameralar ile kontrol edilmektedir. Odalarda havlu, terlik, şampuan, duş jeli, çekecek,bone vb. ihtiyaçlar standart olarak sunulmakta olup 24 saat sıcak suyumuz mevcuttur.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder keyif ve mutluluğunuz için her zaman burada olduğumuzu bilmenizi ister,
Sizleri ağırlamaktan onur ve mutluluk duyarız.

Edirne
Oylanmamış 0 Değerlendirme
.
0 ₺ /Gece
Mesajlar {{unread_count}}
Sohbet Et: {{currentConversation.display_name}}
{{chat.display_name ? chat.display_name[0] : ''}}

{{chat.display_name}}

Sen: {{chat.last_message.content}}

{{chat.unread_count }}